O nás

vítejte na žiju kompostyl

Nejlepší zero waste a kompostovací online resource

Jsme parta nadšenců z různých koutů republiky, kteří mají jedno společné – zápal pro udržitelnost a zelenější budoucnost. Spojil nás sen o městském pěstování, kompostování, třídění odpadu a zero waste životním stylu. Naše motto? „ZijUkompostyl.cz – Protože šetřit planetu je trendy!

Náš tým je tak pestrý jako barvy v květinové zahradě. Jsou tu ti, co mají zahrádky v truhlících na balkoně, ti, co kompostují jako profíci, a ti, kteří přemýšlejí nad tím, co vlastně znamená „zero waste.“ Ale všichni spojuje touha dělat svět lepším místem.

Proč Sledovat právě nás?

Naše stránka je tu pro všechny, kdo mají chuť se dozvědět něco nového, podělit se o své zkušenosti a třeba i trochu zasmát. Kdo by řekl, že udržitelnost nemůže být i zábavná? 😄

Takže pokud jste se sem dostali, protože chcete víc vědět o nás, tak jsme ti správní. Jsme tu, abychom vám pomohli zjistit, jak můžete udělat rozdíl a začít pěstovat změnu – a to doslova i metaforicky. S námi je udržitelnost vždycky v kurzu, ale nikdy nezapomínáme na to, že cesta k lepší budoucnosti může být i plná zábavy.

Rady expertů

naše návody vám ušetří nejen peníze, ale i planetu

Časově efektivní rady

Lokální komunita

Takže se nám přidejte, začněme společně tvořit zelenější svět a užívat si cestu! ZijUkompostyl.cz – společně za lepší a zábavnější budoucnost. 😊

7+

let zkušeností

1000+

článků

5+

Rubrik

200+

článků, které plánujeme na příští rok